Küçük Alperen’i öldüren caninin kan donduran ifadesi

Küçük Alperen’i öldüren caninin kan donduran ifadesi

Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesinde Harun S., iki yıldır nikahsız yaşadığı E.Ö’nün 3 yaşındaki oğlu Alperen E.’yi boğarak öldürdü. Harun S., daha …

Kayseri‘nin Pınarbaşı ilçesinde Harun S., iki yıldır nikahsız yaşadığı E.Ö’nün 3 yaşındaki oğlu Alperen E.’yi boğarak öldürdü.

Harun S., daha sonra boğarak öldürdüğü küçük Alperen’i meskenin önündeki mezarlığa gömdü.

6 gün sonra ortaya çıkan vukuatta Harun S. kayıplara karışırken, ana E.Ö de tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kayseri Bölge Emniyet Müdüriyeti Asayiş Büro Müdüriyeti Cinayet Büro Amirliği, Terörle Uğraş Büro Müdüriyeti, polis şahsi harekat ve Pınarbaşı İlçe Emniyet Müdüriyeti ekipleri tarafından oluşturulan şahsi ekip, ilçeyi didik didik arayarak saklandığı noktada yakalandı.

İLÇE SAKİNLERİ PİS HARUN LAKABINI TAKTI

Öte yandan, 3 yaşındaki Alperen’i öldüren Harun S.’ye ilçe sakinlerinin ‘Pis Harun’ lakabını taktığı öğrenildi. Başkaca, Harun S.’nin tanıdıklarına teslim olmayacağı istikametinde iletiler da attığı belirtildi. Pınarbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde süreçleri tamamlanan Harun S., adliyeye sevk edildi.

AĞLADIĞI İÇİN BOĞARAK ÖLDÜRDÜ

Adliyeye sevk edilen Harun S.’nin birinci tabirleri ise kan dondurdu. Harun S.’nin buradaki sözünde, Alperen’i ağlaması üzerine boğarak öldürdüğünü, anası E.Ö.’yü de bu esnada odaya kilitlediğini söylediği öğrenildi. Ana E.Ö.’nün ise Alperen’in öldüğünü sabah odadan çıkınca öğrendiği, dehşetten bir şey söylemediği öğrenildi.

Ensonhaber

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort