Şanlıurfa’daki arazi kavgasında 2 kişi hayatını kaybetti

Şanlıurfa’daki arazi kavgasında 2 kişi hayatını kaybetti

Sabah saatlerinde Haliliye ilçesine bağlı İbrik kırsal Mahallesinde iki aile arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle hengame çıktı. Araya girenler …

Sabah saatlerinde Haliliye ilçesine bağlı İbrik kırsal Mahallesinde iki aile arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle hengame çıktı.

Araya girenler arbedeyi ayırdı. Akşam saatlerinde Şenocak kırsal Mahallesinde tekrar karşılaşan aileler, tekrar hengame etti.

Taş, sopa ve silahların da kullanıldığı hengamede Halil Erçel ile Ali Erçel hadise alanında hayatını kaybederken Mehmet Erçel, Mahmut Kırmızıkılıç ve Hamit Kırmızıkılıç yaralandı.

Hengame nedeniyle yere çok sayıda jandarma ekibi sevk edildi. Hadise alanına giden jandarma ekipleri, arbedeyi ayırırken yaralılar ise ambulanslarla Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Burada tedavi altına alınan yaralılardan Mehmet Erçel’in durumunun ağır olduğu öğrenildi.


SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Cesetler, hadise alanındaki incelemenin akabinde Şanlıuırfa Isimli Tıp Kurumu Morguna kaldırılırken arbedede silah kullandığı belirlenen 1 kişi ise gözaltına alındı.

Arbedeyle ilgili soruşturma devam ediyor.


Ensonhaber

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort